משלוח חינם בכל קניה מעל 199שח

הירשם או התחבר 
    קניה מאובטחת


 שליח עד הבית

 


שירות לקוחות     
babyroseonline@gmail.com

 
תקנון האתר
:

ברוכים הבאים לאתר " בייבי רוז / Baby-Rose ", אנו מקווים שתיהנו מחווית הקניה והשירות שמספק האתר.

 על ידי שימוש באתר הנך מאשר כי הוראות תקנון זה נקראו על ידך וכי הנך מסכים ומתחייב למלא אחר האמור בו  מובהר כי תנאי השימוש באתר זה חלים על כל צפייה ו/או שימוש באתר, בין אם באמצעות מחשב ובין אם באמצעות כל מכשיר תקשורת אחר.

כל מוצרינו נבחרו בקפידה תוך תשומת לב לאיכות המוצרים ובטיחותם.

אריזת המוצר יכולה להשתנות מעת לעת אך אין בשינוי זה להשפיע על המוצר המוזמן.

בתיאור המוצרים המופיעים באתר זה יופיע גודל המוצר כחלק מתיאור המוצר, במקרים מסוימים תיתכן סטייה בין הגודל הרשום באתר ובין גודל המוצר בפועל וכן סטייה בגוון צבע המוצר בתמונה לצבעו המקורי, במקרה כגון זה לא תהייה למזמין כל טענה ו/או תלונה לעניין המוצר ואין בכך כל עילה לביטול עסקה.

אנו עושים מאמץ לדאוג כי האתר יהיה מעודכן בכל עת, יחד עם זאת ועל אף מאמצינו זה, ייתכן ומוצר שהוזמן דרך האתר לא יהיה קיים במלאי בעת ביצוע הזמנה, ולכן, המוצרים המוצגים באתר הם מבחינת הצעה לרכישה ואין בהזמנת מוצר כל התחייבות מצד החברה לספקו,  

במידה והוזמן מוצר שאינו קיים במלאי, מחלקת השירות שלנו תיצור עמכם קשר לצורך עדכון, מוצר שהוזמן ואינו קיים במלאי ו/או לא סופק מכל סיבה שהיא, הזמנה זו לא תחייב את המזמין בתשלום ואם חויבה תזוכה במלואה,  לעניין זה, נציין כי לא יהיה למזמין ו/או לכל משתמש באתר זה טענה ו/או דרישה ו/או תביעה כלפי "בייבי רוז/Baby-Rose ו/או מי מטעמה בגין מוצרים שלא סופקו בפועל ובגינן המזמין לא חויב.

לא נוכל להתחייב כי תיאור מוצר ו/או תוכן אחר המוצג באתר יהיה מדויק, מלא, מהימן, עדכני ו/או ללא שגיאות וטעויות אנוש.התמונות המוצגות באתר מיועדות להמחשה בלבד ועל כן יתכן שוני בין מראה ו/או גודל ו או גוון צבע המוצר בתמונה ובין מראה ו/או גודל המוצר הסופי כפי שיתקבל אצל המזמין יש לקחת בחשבון כי בכל צג מוצג צבע אחר בהתאם לרזולוציה הקבועה במכשיר ובהתאם לנתוני המכשיר. במקרה כגון זה לא תהייה למזמין כל טענה ו/או תלונה לעניין המוצר ואין בכך כל עילה לביטול עסקה.
*מוצרים הנמכרים במחירי חיסול הינם פרטי עודפים ותצוגה וייתכנו שריטות קלות,פגמי צבע וכו'

יובהר כי מרגע שהמוצר נשלח למזמין ו/או למי מטעמו אין אנו אחראים על כל נזק אשר עלול להיגרם כתוצאה משימוש בלתי סביר ו/או שימוש מוטעה ו/או שימוש אחר מזה שלשמו נועדו המוצרים.

 

הזמנה דרך האתר:

בעת מילוי ההזמנה נבקשכם להקפיד ולעקוב אחר ההוראות וכן למלא את כל הפרטים הנדרשים בתהליך ההזמנה באתר במלואם, וזאת על מנת שנוכל לספק את הזמנתכם במועד וללא תקלות.

כמשתמש באתר הנך מאשר כי הפרטים אשר הוזנו על ידך באתר בעת ביצוע ההזמנה הינם נכונים, מלאים ומדויקים, והנך מסכים כי מסירת הפרטים האישיים במהלך ההזמנה נעשו על פי רצונך ובהסכמתך.

במידה והפרטים שימסרו יהיו שגויים ו/או לא מדויקים, לא נוכל להבטיח את ביצוע ההזמנה. כמו כן, ובהתאם לחוק, מסירת פרטים כוזבים ביודעין עלולה להוות עבירה פלילית ובמקרה כזה ינקטו הליכים משפטיים אזרחיים ו/או פליליים, לרבות תביעות בגין נזקים שיגרמו למחזיקי אתר זה בשל כך.

 

המחירים באתר:

המחירים באתר החברה מוצגים בשקלים, המחירים סופיים וכוללים מע"מ.

אנו עושים כמיטב יכולתנו על מנת לספק את המוצרים על פי התנאים הנקובים בתקנון זה ובהתאם למחירים הנקובים באתר בעת ביצוע ההזמנה, יחד עם זאת, יתכן מצב בו המחיר המוצג באתר לא יהיה עדכני ו/או מדויק, וזאת כתוצאה מטעות אנוש או טעות תכנותית באתר. במקרה שכזה, שירות הלקוחות שלנו יעדכן בדבר הטעות ובדבר מחירו המעודכן של המוצר.

במידה וקיים שוני בין מחיר המוצר בפועל לבין מחיר המוצר בעת ההזמנה והמוצר שהוזמן טרם נשלח, הלקוח יעודכן בדבר השינוי ויהיה רשאי לבחור אם להשלים את תהליך ההזמנה או בביטול ההזמנה ללא דמי ביטול.

במידה וההזמנה נשלחה בהתאם לתנאי המשלוח הקבועים בתקנון זה המזמין מסכים בזאת כי יחויב בהפרש בין המחיר ששולם למחיר בפועל. ככל והמזמין אינו מסכים למחיר המעודכן עליו להחזיר את המוצר באריזתו המקורית ומבלי שנעשה במוצר שימוש, וזאת בתוך 7 ימים מיום קבלת המוצר. האחריות להחזרת המוצר הינה על הלקוח וככל והמוצר לא יתקבל חזרה במשרדי החברה הלקוח יחויב במחיר המוצר המוזמן.  

במידה ולאחר ביצוע הזמנה התגלה כי המוצר אזל מהמלאי, רשאית "בייבי רוז /Baby-Rose" לבטל את המכירה. ככל ובוטלה מכירה כאמור, " בייבי רוז /Baby-Rose " ו/או מי מטעמה לא יהיו אחראים ולא יישאו בכל נזק ישיר ו/או עקיף ו/או תוצאתי שנגרם למזמין ו/או לצד שלישי לרבות אך לא רק נזק בגין רכישת המוצר ו/או השרות אצל צד שלישי במחיר גבוה יותר.

באתר יוצג מלאי המוצרים הקיים, אולם המלאי לא מתעדכן באופן "חי" ולפיכך ייתכן כי לעיתים יחולו אי התאמות בין המוצג בשורת המלאי הקיים לבין המלאי הקיים בפועל.

 

תשלום באתר:

באתר זה מוטמעת מערכת סליקה מתקדמת ומאובטחת המאפשרת ביצוע חיוב מיידי בכרטיס אשראי בהתאם לכל הכללים הקבועים בתקנות חברות כרטיסי האשראי.

מערכת זו פועלת בהתאם לתקן PCI של חברות האשראי הכולל נהלי אבטחת נתונים מחמירים ביותר בכל הנוגע לשמירת פרטי כרטיס האשראי של המשתמשים באתר, כך שאין צורך להזין שוב ושוב את פרטי האשראי בכל קניה דבר אשר הופך את תהליך הקניה לפשוט יותר, יעיל יותר ומאובטח הרבה יותר עבור המשתמשים.

בעת שימוש באתר באמצעות כרטיס אשראי הנך מצהיר בזאת כי הנך נחשב לבגיר לצורך ביצוע רכישות בהתאם לחוק וכי הנך מחזיק כרטיס אשראי תקף אשר הונפק ואושר על ידי חברות האשראי המוכרות, וכי הנך רשאי לבצע עסקאות לפי החוק.

נוסף על שימוש בכרטיס אשראי, ניתן לבצע תשלום דרך קישור לאתר paypal העולמי. אפשרות זו קיימת ללקוחות קבועים של החברה בעלי חשבון באתר paypal וגם ללקוחות מזדמנים אשר אין ברשותם חשבון משתמש ולקוחות אלה יכולים להיעזר באתר זה לצורך ביצוע חיוב באופן חד פעמי.

הנהלת האתר שומרת לעצמה את הזכות לעדכן ו/או לשנות ו/או להוסיף ו/או להסיר את אמצעי התשלום הקיימים באתר, הכל בהתאם לאפשרויות התשלום הניתנות בסיום ביצוע הזמנה באתר ובהתאם לנהלי האתר שיקבעו מעת לעת.

 

קופונים ומבצעים:

מעת לעת יתכן ואתר זה יציע למשתמשים קוד/שובר לרכישה בהנחה ו/או במבצע מסוים ו/או זיכוי בסכום קבוע. תוקף השימוש בקוד ו/או בשובר ו/או בזיכוי הינו בהתאם לתנאים אשר יקבעו על ידי הנהלת האתר בהתאם לסוג המבצע. הנהלת האתר רשאית להפסיק את המבצע או לבצע שינויים בתנאי המבצע בכל עת ולא יהיה למשתמש כל טענה ו/או תלונה ו/או דרישה בדבר ביטול ו/או שינוי כאמור בסעיף זה.

 

מדיניות משלוחים:

מוצר שיוזמן לאחר השעה 08:00 בבוקר, בימים א'-ה', יועבר לטיפול למשלוח יום לאחר ביצוע ההזמנה.

הזמנות שיבוצעו באתר בימים ו' ו – ש' יועברו לטיפול ומשלוח ביום א'.ימי שישי, שבת וכן ערבי חג וחג אינם נחשבים כימי עסקים ולא יילקחו בחשבון במניין הימים לאספקת המוצר.

המשלוחים באתר זה יבוצעו על ידי חברת השילוח איתה תבחר הנהלת האתר לעבוד מעת לעת, ובהתאם לאזורים בהם חברת שילוח זו מספקת שירות בלבד ובהתאם למחיר המשלוח אשר יקבע בעת הזמנת המוצר בהתאם למוצר ובהתאם ליעד.

זמן אספקה למוצר לאחר שיצא למשלוח תלוי במקום המיועד למשלוח ועל פי מדיניות חברת השליחויות, ובכפוף לאמור בתקנון זה.

המשלוח מבוצע באמצעות חברת שליחויות חיצונית ועל כן, אין לחברה כל אחריות על עיכובים הקשורים לחברת השליחויות.

ההזמנה תסופק לכתובת אשר נמסרה בעת ביצוע ההרשמה לאתר. שינוי כתובת לביצוע המשלוח לאחר שהמשלוח יצא ממחסני החברה תגרור תשלום נוסף אשר יקבע על ידי החברה בעת השינוי כאמור.

דמי המשלוח באתר זה אינם כוללים הובלה ליעד אשר אינו קבוע באפשרויות המשלוח בעת ביצוע ההזמנה ו/או ליעד מחוץ לגבולות ישראל.

 אנו רשאים לעכב משלוח ולמנוע את אספקת המוצר באם לא התקבל תשלום מלא עבורו ו/או הזמנה לא בוצעה במלואה ו/או בצורה תקינה.

התשלום עבור המשלוח יתבצע באמצעות כרטיס האשראי ויצטרף לתשלום עבור המוצרים, ולא יהיה ניתן לביטול מכל סיבה שהיא.

"בייבי רוז / Baby-Rose" שומרת לעצמה את הזכות לשנות את אפשרויות המשלוח, עלויות המשלוח ותנאי המשלוח באתר בכל עת.

 זמני האספקה, כפי שהם מוגדרים באתר זה, הינם בגדר אומדן, ואין אנו אחראיים לעיכובים בשל חגים ו/או תנאי מזג אויר ו/או כל אירוע אחר אשר אינו בשליטתנו.

 

 

 

 

ביטול עסקה והחזרות:

ניתן לבטל עסקה בהתאם להוראות חוק הגנת הצרכן, התשמ"א – 1981 והתקנות שהותקנו על  פיו, כפי שיעודכנו מעת לעת (להלן: "חוק הגנת הצרכן"). 
על הלקוח להודיע על בקשה לביטול עסקה והחזרת מוצר עד 2 ימי עסקים לאחר קבלת הפריט, יש לשלוח בקשה להחזרת פריט במייל הרשמי של האתר בלבד.
על הלקוח לשלוח את הפריט באריזתו המקורית ומבלי שנעשה בו כל שימוש לכתובת המצויינת להחזרות.
על הלקוח לספק מספר מעקב לחבילה המוחזרת עד 5 ימים מיום קבלת המוצר.

ביטול עסקת רכישה זו כפופה להוראות סעיף 14ג לחוק הגנת הצרכן, תשמ"א-1981 (פרק עסקת מכר מרחוק) ובעת הביטול ישלם הלקוח דמי ביטול בגין כל מוצר שהוזמן בגובה 100 ₪ או 5%, לפי הנמוך מבינהם.

**במידה והתקבל מוצר פגום חובת ההוכחה על הלקוח- יש לצלם את האריזה והמוצר הפגום כפי שהתקבל באריזתו המקורית ברגע קבלת המוצר, יש לשלוח למייל הרשמי של האתר הודעה על קבלת מוצר פגום ותמונות של האריזה המקורית כפי שהתקבל בבית הלקוח ברגע פתיחתו.שליחת המייל לא יאוחר משעה לאחר קבלת המשלוח.
במידה ותתקבל הודעה על מוצר שבור יאוחר משעה לאחר קבלת המשלוח - "בייבי רוז" לא תישא באחריות לשבר המוצר.
במידה והלקוח לא יצלם את המוצר הפגום ברגע קבלתו באריזתו המקורית של המוצר ואריזת המשלוח כפי שתקבלה לא יהיה אחריות על פגם ושבר.

בכל עסקה שתבוטל יופחתו דמי המשלוח המלאים בסך 40ש"ח מסהכ הזיכוי ללקוח (דמי השליחות באתר מסובסדים ללקוח והעלות של החנות לשליח היא 40 ש"ח לחבילה)

בעת ביטול רכישה ובמידה ו- "בייבי רוז / Baby-Rose "  ביצעה הזמנה לשליחות עבור המוצר שהוזמן, כספו של הלקוח בעבור השליחות שהוזמנה לא יוחזר.

בקשה לביטול/שינוי עסקה מהסיבות המנויות בתקנון זה ו/או בחוק הגנת הצרכן תעשה בתוך 14 יום מיום קבלת המוצר. יש ליצור קשר עם מחלקת ההזמנות במייל ולעדכן בדבר בקשת הביטול .

ניתן לבטל עסקה ככל והמוצר לא היה בשימוש, לא ניזוק, לא נפגם ולא עבר כל שינוי. יש להחזיר את המוצר לכתובת שתימסר לכם במעמד הביטול כאשר הוא ארוז באריזתו המקורית בצרוף חשבונית מקור.

ביטול מלא וסופי של הזמנה יתבצע רק לאחר בדיקת המוצר על ידינו ורק לאחר שנקבע על ידנו כי המוצר תקין ולא נעשה בו כל שינוי ו/או שימוש ו/או פגם.

בהתאם להוראות חוק הגנת הצרכן, לא ניתן לבטל עסקה במקרים הבאים:

 • מוצרים שמחירם במועד הרכישה הינו עד 50 ₪ (המחיר אינו כולל עלות משלוח ככל והייתה בעת הזמנת המוצר)
  מוצרים שנמכרו במחירי "חיסול מלאי" 
 • מוצרים שהורכבו במיוחד ללקוח ו/או הוזמנו במיוחד ללקוח
 • מוצרים פסידים
 • מוצרים הניתנים להקלטה/שעתוק/שכפול שהמזמין פתח את אריזתם המקורית

בביטול עסקה עלות החזרת המוצר, האחריות לשליחת המוצר וקבלתו על ידי "בייבי רוז / Baby-Rose " היא של הלקוח בלבד. לקוח שלא החזיר מוצר במועד ו/או לא עמד בתנאי מתנאי ביטול אלה לא יוכל לטעון לביטול העסקה.
כתובת למשלוח חזרה : החזר באמצעות שליח בתיאום מראש בלבד ובהסכמת בייבי רוז! לא ייתקבלו החזרות באמצעות דואר רשום!

ביטול זכאות לביצוע עסקאות – אנו שומרים לעצמנו את הזכות לבטל  עסקה ו/או מכירה וכן למנוע מלקוחות/משתמשים מסוימים את הזכות לעשות שימוש באתר ו/או בשירותי החברה בכללותם במקרים אלו:

 • במידה ונפלה טעות קולמוס במחיר המוצר ו/או בתיאור המוצר.
 •  מסירת פרטים שגויים במכוון בעת ביצוע הזמנה.
 •  גרימת נזק ו/או פגיעה באתר "בייבי רוז /” Baby-Rose ו/או בצד שלישי כלשהו הקשור לאתר זה.
 •  ביצע מעשה בלתי חוקי או שותפות למעשה שכזה.
 •  קיים חוב ל " בייבי רוז / Baby-Rose " ו/או לצד שלישי הקשור עמה וחוב זה אינו נפרע במועד.
 •  בוצעה הפרה כלשהי של תנאי הסכם זה.

 

תנאי השימוש באתר:

אתרנו אינו מחייב אף לקוח באשר הוא לבצע רכישה דרך האתר ועל כן כל לקוח שביצע הזמנה מסכים בכך לתנאי תקנון זה ולחיובו בכרטיס אשראי ו/או באמצעי התשלום אשר נמסר על ידו במעמד ביצוע ההזמנה באופן מודע ומוסכם.

לקוח אשר השלים את תהליך ההזמנה באתר לא יוכל לבוא בטענות בנוגע למחיר המוצר באתר ו/או טיב השירות המוצע באתר זה.

לקוח אשר השלים רכישה באתר מצהיר בזאת כי הינו כשיר לבצע פעולות משפטיות מחייבות והינו מעל גיל 18. במידה ובעת ביצוע הזמנה באתר המשתמש הינו קטין (מתחת לגיל 18) או אינו זכאי לבצע פעולות משפטיות ללא אישור אפוטרופוס, המשתמש נדרש לידע את הוריו ו/או את האפוטרופסיים החוקיים שלו ולקבל את אישורם לביצוע כל פעילות, מכל סוג שהוא, במסגרת האתר. כל פעילות אשר תבוצע על-ידי הקטינים באתר מהווה הסכמה של הקטינים וההורים לאמור בהסכמים.

אנו שומרים את הזכות לשנות את תנאי השימוש וההנחיות באתר זה ו/או כל כלל אחר המופיע באתר, בהתאם לשיקול דעתנו הבלעדי.

 

 הגבלת אחריות

השרות באתר " בייבי רוז / Baby-Rose " ניתן לשימוש כמו שהוא (As Is) ולכן לא תהייה למשתמש ו/או למי מטעמו כל טענה, דרישה או תביעה כלפי החברה ו/או מי מטעמה בגין השרות המוצע באתר, אופי השרות, מגבלות הקיימות באתר או כל טענה כשלהי הנוגעת לאי התאמת השרות ו/או המוצרים ללקוח ודרישותיו.

החברה לא תישא בכל אחריות לכל נזק כלשהו שייגרם במישרין או בעקיפין בשל רכישה באתר זה או בשל אי היכולת לבצע רכישה ושייגרם כתוצאה ממעשה ו/או מחדל ו/או רשלנות של הלקוח או צד ג' כלשהו, לרבות רכישה ע"י קטין ללא הסכמת הוריו, רכישה בכרטיס אשראי ללא הסכמת בעליו וכו'. כמו כן אנו לא נישא בכל נזק הנגרם בגין איחור באספקה.

למען הסר ספק, מובהר כי מרגע שהמוצר נשלח ללקוח החברה ו/או בעליה, ו/או מי מטעמה אינם אחראים על כל נזק אשר עלול להיגרם כתוצאה משימוש בלתי סביר ו/או שימוש מוטעה ו/או שימוש אחר מזה שלשמו נועד המוצר אשר סופק ללקוח מטעם החברה. אחריות לעניין זה היא על מי שרכש את המוצר בכל הנזק אשר עלול להיגרם למשתמש ו/או לצד ג' או לכל אדם אחר ו/או לרכוש.

מבלי לפגוע בכל האמור לעיל, בכל מקרה החברה ו/או מי מטעמה ,לא יישאו בסכום נזק העולה על מחיר המוצרים אשר הוזמנו ושולמו על ידי הלקוח. 

 

מדיניות פרטיות:

הנהלת האתר מקפידה על פרטיות מבקרי האתר ומכבדת את פרטיותם בעת השימוש באתר. מדיניות הפרטיות תחול על הפרטים האישיים הנמסרים על ידי המשתמש באופן אקטיבי בעת ביצוע הזמנה ו/או לצורך ההרשמה למועדון לקוחותינו (לרבות ביחס להכללה במאגר מידע ודיוור ישיר).

במידע האמור לא יעשה כל שימוש למעט השימוש אשר לשמו הוא נועד ובגינו נמסר. המידע נשמר על ידינו ולא יועבר לשום גורם ו/או צד ג' אלא בהסכמת לקוחותינו בלבד.

כל מידע אחר אשר הגיע לידנו ביחס למשתמש אשר אינו מידע אישי שהוזן באופן אקטיבי על ידי המשתמש וכפוף למדיניות הפרטיות באתר זה, וכן כל מסר, חומר או תוכן שנשלח או הועלה לאתר זה באמצעות דואר אלקטרוני או בדרך אחרת, לרבות נתונים, שאלות, תגובות, וכיו"ב, ייחשב כמידע שאינו סודי ואינו מוגן בזכויות כלשהן, ועל כן לא יהיה כפוף להגנת הפרטיות, ויטופל בהתאם.

 

זכויות יוצרים:

החומרים והשירותים המוצעים באתר זה, מוגנים על ידי זכויות יוצרים, סימני מסחר, ו/או כל חוקי קניין רוחני אחרים. כל שימוש ללא הרשאה מפורשת של " בייבי רוז / Baby-Rose " ו/או מי מטעמה, בחומרים או בשירותים או במוצרים המוצעים באתר זה לא לשימוש לו הם נועדו עלולים להפר חוקים אלה ולהפר את תנאי השימוש המוגדרים באתר זה והקבועים בחוק.

אין להעתיק, להפיץ, לשכפל, לשווק ולהשתמש בכל צורה במידע ו/או תמונה מהאתר מבלי לקבל את רשותם המפורשת, בכתב, של בעלי ו/או מנהלי אתר " בייבי רוז / Baby-Rose " ולפעול בהתאם להרשאה זו בלבד.

אין להשתמש ו/או להציג את המוצרים והמידע הקיים באתר זה במלואו ו/או בחלקו, באתר אינטרנט אחר או בכל מקור מידע אחר, ובכל דרך.

בנוסף לחומרים והשירותים המוצעים באתר זה על ידי " בייבי רוז / Baby-Rose " יכול ויהיו מוצעים באתר מוצרים, מידע ושירותים המוצעים על ידי צדדים שלישיים (להלן: "שירותי צד ג"). שירותי צד ג' עלולים להיות כפופים להסכמים נפרדים הנלווים לשירותים הללו. הנהלת האתר אינה אחראית ואינה נוטלת כל אחריות ו/או חבות מכל סוג שהוא ביחס לשירותי צד ג' ו/או מוצרים אשר יסופקו ע"י צד ג'.

המותג  " בייבי רוז / Baby-Rose " , שם המותג וכן הדומיין של אתר זה ושל כל אתר אחר של החברה ו/או מי מטעמה, הינם סימני המסחר של " בייבי רוז / Baby-Rose " ו/או מי מטעמה בלבד (בין אם נרשמו ובין אם לאו) ואין לעשות בהם שימוש מבלי לקבל מראש ובכתב את הסכמת החברה.

 

הדין החל על ובקשר לתנאי שימוש אלו והשימוש באתר הוא הדין הישראלי בלבד וזאת בין אם השימוש באתר נעשה בישראל ובין בחו"ל.

 

סמכות השיפוט הבלעדית בקשר עם תנאי השימוש והשימוש באתר מוקנית לבית המשפט המוסמך בירושלים בלבד.

 

 

 

 

 


 

2all בניית אתרים